Podnieś swój
biznes na wyższy poziom

Podnieś swój biznes na wyższy poziom. Stworzyliśmy wyjątkowy program dedykowany właścicielom firm, którzy chcą jeszcze bardziej rozwinąć swój biznes pod okiem jednych z najlepszych przedsiębiorców w Polsce.

"Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł." Robert Kiyosaki
AdobeStock_249800818

AKADEMIA PRZEDSIĘBIORCY

RITTENHOUSE BUSINESS ACADEMY

Stworzyliśmy Akademię dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć swoje firmy i chcą czerpać z doświadczenia jednych z najlepszych przedsiębiorców w Polsce. Dbamy o to, żeby wiedza, umiejętności i narzędzia które przekazujemy, jak najlepiej odpowiadały na wyzwania stojące przed Tobą. Właśnie dlatego, zajęcia w Akademii prowadzą wyróżniający się przedsiębiorcy, którzy od lat będąc liderami rynku z sukcesami prowadzą swoje firmy. Przekazując wiedzę stawiamy na jej praktyczność, pokazując narzędzia, stawiamy na jak najwyższą efektywność.

Wiemy czego potrzebujesz do rozwoju swojej firmy i właśnie to zapewniamy. Będąc pewnymi jakości którą prezentujemy, dajemy Ci pełną gwarancję zadowolenia. Jeżeli nie spełnimy Twoich wymagań, po prostu zwrócimy Ci pieniądze.

Akademia Przedsiębiorcy to innowacyjny, praktyczny projekt szkoleniowy, który dedykowany jest dla przedsiębiorców, którzy pod okiem jednych z najlepszych przedsiębiorców na rynku, chcą rozwinąć swoje firmy i wnieść je na wyższy poziom.

Zajęcia podczas Akademii są prowadzone przez doświadczonych przedsiębiorców, którzy będąc liderami swoich rynków, z sukcesem prowadzą własne firmy.

Zajęcia są prowadzone w luźnej, warsztatowej formie, z naciskiem na praktykę i dawanie gotowych rozwiązań. Zależy nam na bezpośrednim kontakcie ze słuchaczami, na ich aktywności i odpowiedzi na każde pytanie.

Akademia to niezwykle intensywny, dopasowany projekt szkoleniowy. Zależy nam do dotarciu z ogromną wiedzą i umiejętnościami do jak największej liczby osób na terenie całego kraju. Oprócz jednodniowego intensywnego szkolenia na Akademię składają się dodatkowo m.in.: webinary, spotkania z przedsiębiorcami, baza wiedzy, materiały video itp. Całą ofertę znajdziesz na naszej stronie.

Tak, przygotowaliśmy ogromną bazę materiałów dla uczestników Akademii. Biorąc udział w Akademii otrzymujesz m.in: materiały video, materiały drukowane z odpowiedziami na ponad 100 pytań dotyczących prowadzenia firmy, wzory dokumentów i umów, dostęp do bazy online i zamkniętej grupie na Facebooku.

W Akademii posiadamy dwa postawowe pakiety: pakiet standard w cenie 499 zł i pakiet rozszerzony w cenie 849 zł. Dla osób poniżej 25 r. życia, dzięki naszym sponsorom posiadamy zniżkę aż o 50% na każdy z pakietów. Więcej szczegółów i zawartość pakietów znajdziesz w zakładce Akademii w Twoim mieście.

Masz pytania?

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Kliknij w poniższy odnośnik i napisz do nas. Odpowiemy na Twoje pytanie najszybciej jak będziemy mogli.

Chcesz nawiązać współpracę?

Chciałbyś z nami współpracować jako partner, sponsor, wolontariusz? Daj nam znać, z chęcią nawiążemy współpracę z każdym kto chciałby wspierać rozwój przedsiębiorczości w Polsce. Kliknij w poniższy odnośnik i daj nam znać w jakiej formie chciałbyś współpracować.

Handsome mature business man isolated on black background

WYKŁADOWCY AKADEMII

TO DOŚWIADCZENI PRZEDSIĘBIORCY

Najlepiej uczyć się od tych, którzy przebyli drogę w którą chcemy wyruszyć. Dlatego w Akademii Przedsiębiorcy kadra składa się z najlepszych przedsiębiorców, którzy podczas zajęć przekazują swoją wiedzę, niezbędną do bycia liderem na rynku, uczą przydatnych umiejętności, dzielą się swoimi doświadczeniami, pokazują narzędzia i schematy. 

Podczas zajęć będziesz mieć okazję skorzystać z wiedzy i doświadczenia ludzi, którzy od lat prowadzą z sukcesem swoje firmy. Przyjęliśmy luźną formę prowadzenia zajęć, tak aby każdy miał okazję do dyskusji, zadawanie pytań, poszerzania interesujących kwestii. 

PROGRAM AKADEMII

PONAD 100 KLUCZOWYCH PYTAŃ

Wierzymy, że odpowiednia wiedza daje ogromną przewagę. Dlatego podczas zajęć zdobędziesz odpowiedzi na ponad 100 kluczowych pytań, na których znajomość odpowiedzi, zdaniem najlepszych przedsiębiorców jest niezbędna do bycia liderem na rynku i rozwijania swojej firmy.

Starannie wyselekcjonowana wiedza to najważniejszy element Akademii. Wiedza z zakresu zarządzania firmą, optymalizacji zysków, sprzedaży, reklamy i marketingu, podatków, finansów to tylko część programu.

businessman giving presentations at conference room
successful businessman giving presentations at conference room

PRAKTYCZNE WARSZTATY

ZDOBĄDŹ NIEZBĘDNE UMIEJĘTNOŚCI

Wiedza jest niezbędna, jednak jeszcze ważniejsza jest umiejętność korzystania z niej. Podczas Akademii poza zdobyciem ogromu wiedzy i odpowiedzi na każde nurtujące Cię pytanie, masz możliwość wzięcia udziału w warsztatach, które są uzupełnieniem merytorycznego programu. 

Podczas warsztatów masz szansę zdobyć przydatne umiejętności, które zdecydowanie dadzą Ci przewagę nad konkurencją. Na sukces w biznesie składa się wiele elementów, podczas warsztatów zdobędziesz te umiejętności, które przyspieszą Twój sukces w biznesie.

ZDOBYWANIE KONTAKTÓW

SIEĆ KONTAKTÓW

W biznesie bardzo ważną rolę odgrywają kontakty. Podczas Akademii kładziemy duży nacisk na tzw. networking, a więc skuteczne zdobywanie znajomości i nowych kontaktów. Chcemy  pomóc Ci stworzyć dużą sieć kontaktów, które następnie będziesz mieć możliwość wykorzystywać podczas rozwijania swojej firmy.

Networking to element, który jest dla nas niezwykle ważny. W Akademii Przedsiębiorcy masz szansę nawiązywać kontakty nie tylko podczas głównego wydarzenia, ale również podczas co miesięcznych spotkań w Twoim mieście organizowanych przez nasz zespół. 

adult-african-agenda-1089556
campaign-creators-1166997-unsplash(1)

KLUB BIZNESU

WSPARCIE PRZEZ CAŁY ROK

Biorąc udział w naszej Akademii masz wsparcie przez cały czas. Wiemy przed jak wielkimi wyzwaniami stoją przedsiębiorcy, dlatego jesteśmy dla Ciebie w każdej chwili. Każdy absolwent Akademii należy do naszego Klubu Biznesu, w którym wspieramy Twój rozwój na okrągło.

Klub Biznesu to co miesięczne webinary zwiększające Twoją wiedzę, zestaw zniżek wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych na usługi naszych partnerów, to cykliczne spotkania z przedsiębiorcami i ekspertami, to wreszcie dostęp do nagrań video wszystkich szkoleń.

Poznaj nas!

Poznaj nas

Współpracuj z nami!

Nawiąż współpracę

Nasi partnerzy

Sprawdź partnerów