U nas biznesu
uczą przedsiębiorcy

Stworzyliśmy Akademię, która daje ogromną przewagę. U nas zajęcia prowadzą doświadczeni przedsiębiorcy, a przekazywana wiedza i umiejętności są sprawdzone w praktyce.

"Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł." Robert Kiyosaki
AdobeStock_249800818

AKADEMIA BIZNESU

RITTENHOUSE BUSINESS ACADEMY

Stworzyliśmy Akademię dla osób które planują założyć własną firmę i chcą się do tego odpowiednio przygotować. Dbamy o to, żeby wiedza, umiejętności i narzędzia które przekazujemy, jak najlepiej odpowiadały na wyzwania stojące przed każdym przedsiębiorcą. Właśnie dlatego, zajęcia w Akademii prowadzą doświadczeni przedsiębiorcy, którzy od lat z sukcesami prowadzą swoje firmy. Przekazując wiedzę stawiamy na jej praktyczność, pokazując narzędzia, stawiamy na jak najwyższą efektywność.

Wiemy czego potrzebuja przyszły przedsiębiorca i właśnie to zapewniamy. Będąc pewnymi jakości którą prezentujemy, dajemy Ci pełną gwarancję zadowolenia. Jeżeli nie spełnimy Twoich wymagań, po prostu zwrócimy Ci pieniądze.

Akademia Biznesu to innowacyjny, praktyczny projekt szkoleniowy, który w pełni przygotowuje do prowadzenia działalności gospodarczej. Podczas zajęć prowadzonych przez przedsiębiorców zdobędziesz niezbędną wiedzę do prowadzenia z sukcesem własnej firmy.

Zajęcia podczas Akademii są prowadzone przez doświadczonych przedsiębiorców, którzy na codzień zajmują się podejmowaną tematyką i z sukcesem prowadzą własne firmy.

Zajęcia są prowadzone w luźnej, warsztatowej formie, z naciskiem na praktykę i dawanie gotowych rozwiązań. Zależy nam na bezpośrednim kontakcie ze słuchaczami, na ich aktywności i odpowiedzi na każde pytanie.

Akademia to niezwykle intensywny, dopasowany projekt szkoleniowy. Zależy nam do dotarciu z ogromną wiedzą i umiejętnościami do jak największej liczby osób na terenie całego kraju. Oprócz jednodniowego intensywnego szkolenia na Akademię składają się dodatkowo m.in.: webinary, spotkania z przedsiębiorcami, baza wiedzy, materiały video itp. Całą ofertę znajdziesz na naszej stronie.

Tak, przygotowaliśmy ogromną bazę materiałów dla uczestników Akademii. Biorąc udział w Akademii otrzymujesz m.in: materiały video, materiały drukowane z odpowiedziami na ponad 100 pytań dotyczących prowadzenia firmy, wzory dokumentów i umów, dostęp do bazy online i zamkniętej grupie na Facebooku.

W Akademii posiadamy dwa postawowe pakiety: pakiet standard w cenie 499 zł i pakiet rozszerzony w cenie 849 zł. Dla osób poniżej 25 r. życia, dzięki naszym sponsorom posiadamy zniżkę aż o 50% na każdy z pakietów. Więcej szczegółów i zawartość pakietów znajdziesz w zakładce Akademii w Twoim mieście.

Masz pytania?

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Kliknij w poniższy odnośnik i napisz do nas. Odpowiemy na Twoje pytanie najszybciej jak będziemy mogli.

Chcesz nawiązać współpracę?

Chciałbyś z nami współpracować jako partner, sponsor, wolontariusz? Daj nam znać, z chęcią nawiążemy współpracę z każdym kto chciałby wspierać rozwój przedsiębiorczości w Polsce. Kliknij w poniższy odnośnik i daj nam znać w jakiej formie chciałbyś współpracować.

Handsome mature business man isolated on black background

WYKŁADOWCY AKADEMII

TO DOŚWIADCZENI PRZEDSIĘBIORCY

Najlepiej uczyć się od tych, którzy przebyli drogę w którą chcemy wyruszyć. Dlatego w Akademii Biznesu kadra składa się z doświadczonych przedsiębiorców, którzy podczas zajęć przekazują swoją wiedzę, niezbędną do skutecznego prowadzenia biznesu, uczą przydatnych umiejętności, dzielą się swoimi doświadczeniami, pokazują narzędzia i schematy. 

Podczas zajęć będziesz mieć okazję skorzystać z wiedzy i doświadczenia ludzi, którzy od lat prowadzą z sukcesem swoje firmy. Przyjęliśmy luźną formę prowadzenia zajęć, tak aby każdy miał okazję do dyskusji, zadawanie pytań, poszerzania interesujących kwestii. 

PROGRAM AKADEMII

PONAD 100 KLUCZOWYCH PYTAŃ

Wierzymy, że odpowiednia wiedza daje ogromną przewagę. Dlatego podczas zajęć zdobędziesz odpowiedzi na ponad 100 kluczowych pytań, na których znajomość odpowiedzi, zdaniem przedsiębiorców jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu w biznesie.

Starannie wyselekcjonowana wiedza to najważniejszy element Akademii. Wiedza z zakresu zakładania działalności, tworzenia modeli biznesowych, księgowości, finansów, zarządzania, ekonomii, reklamy i marketingu, prawa, sprzedaży, negocjacji, czy rozwoju osobistego, to podstawa programu Akademii.  

businessman giving presentations at conference room
successful businessman giving presentations at conference room

PRAKTYCZNE WARSZTATY

ZDOBĄDŹ NIEZBĘDNE UMIEJĘTNOŚCI

Wiedza jest niezbędna, jednak jeszcze ważniejsza jest umiejętność korzystania z niej. Podczas Akademii poza zdobyciem ogromu wiedzy i odpowiedzi na każde nurtujące Cię pytanie, masz możliwość wzięcia udziału w warsztatach, które są uzupełnieniem merytorycznego programu. 

Podczas warsztatów masz szansę zdobyć przydatne umiejętności, które zdecydowanie dadzą Ci przewagę nad konkurencją. Na sukces w biznesie składa się wiele elementów, podczas warsztatów zdobędziesz te umiejętności, które przyspieszą Twój sukces w biznesie.

ZDOBYWANIE KONTAKTÓW

SIEĆ KONTAKTÓW

W biznesie bardzo ważną rolę odgrywają kontakty. Podczas Akademii kładziemy duży nacisk na tzw. networking, a więc skuteczne zdobywanie znajomości i nowych kontaktów. Chcemy  pomóc Ci stworzyć dużą sieć kontaktów, które następnie będziesz mieć możliwość wykorzystywać podczas rozwijania swojej firmy.

Networking to element, który jest dla nas niezwykle ważny. W Akademii Biznesu masz szansę nawiązywać kontakty nie tylko podczas głównego wydarzenia, ale również podczas co miesięcznych spotkań w Twoim mieście organizowanych przez nasz zespół. 

adult-african-agenda-1089556
campaign-creators-1166997-unsplash(1)

KLUB BIZNESU

WSPARCIE PRZEZ CAŁY ROK

Biorąc udział w naszej Akademii masz wsparcie przez cały czas. Wiemy przed jak wielkimi wyzwaniami stoją przedsiębiorcy, dlatego jesteśmy dla Ciebie w każdej chwili. Każdy absolwent Akademii należy do naszego Klubu Biznesu, w którym wspieramy Twój rozwój na okrągło.

Klub Biznesu to co miesięczne webinary zwiększające Twoją wiedzę, zestaw zniżek wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych na usługi naszych partnerów, to cykliczne spotkania z przedsiębiorcami i ekspertami, to wreszcie dostęp do nagrań video wszystkich szkoleń.

Poznaj nas!

Poznaj nas

Współpracuj z nami!

Nawiąż współpracę

Nasi partnerzy

Sprawdź partnerów